Počet inzerátov: 3

Vicon komunálne stroje

Prezrite si Vicon komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Vicon komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Vicon CM295F, 2005, Kosačky namontované a ťahané

  Vicon CM 295 FObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Kosačky namontované a ťahané
  2005
  Nemecko, 23795 Bad Segeberg

  2 773 EUR
 • Vicon Expert 432F, 2016, Samochodné kosačky

  Vicon Expert 432FObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Samochodné kosačky
  2016
  Nemecko, -

  8 800 EUR
 • Vicon Veenhuis T-Rex Shuttle Überladewagen, 2010, Zametacie stroje

  Vicon Veenhuis T-Rex Shuttle Überladewagen

  Zametacie stroje
  2010
  Nemecko

  39 900 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Vicon komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Vicon komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Vicon komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.