Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Použité kosačky Toro greensmaster

  Nižšie nájdete zoznam všetkých inzerátov ojazdených kosačky na predaj. Inzeráty sú radené podľa dátumu - najnovšie sú hore. Môžete ich triediť podľa ceny, krajiny atď. Môžete si tiež prezrieť ďalšie použité kosačky alebo všetky zoskupené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Toro 3250D, 2010, Kosačky greenovToro 3250-DObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Palivo: Naftový, Výkon motora: 25.153, Druh náhonu: 4 WD, Prevodovka: Hydrostatic, Pracovná šírka: 150, Rezné segmenty: 3, Spôsob kosenia: Vretenové, Stav predných pneumatík: 70%, Stav zadných pneumatík: 70%, Príslušenstvo: Grass Catcher

   Kosačky greenov
   2010 2050 h
   Fínsko, LOHJA

   7 500 EUR
  • Toro 3250D, Samochodné kosačkyToro 3250D

   Samochodné kosačky

   Dánsko

   Ponúknite cenu
  • Toro 3250D, Samochodné kosačkyToro 3250D

   Samochodné kosačky

   Dánsko

   Ponúknite cenu
  • Toro 3250D, Samochodné kosačkyToro 3250D

   Samochodné kosačky

   Dánsko

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Toro greensmaster, 3250D kosačky, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Toro greensmaster, 3250D kosačky.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Toro greensmaster, 3250D kosačky, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.