Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Tielbürger komunálne stroje

  Prezrite si Tielbürger komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Tielbürger komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Tielbürger TK32, Ďalšie komunálne stroje

   Tielbürger TK32Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

   Ďalšie komunálne stroje

   Nemecko, 37431 Barbis

   587 EUR
  • Tielbürger TK 20, 2009, Zametacie stroje

   Tielbürger TK 20

   Zametacie stroje
   2009
   Holandsko, WILP

   Ponúknite cenu
  • Tielbürger TK 38 PRO, 2013, Zametacie stroje

   Tielbürger TK 38 PROObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 80, Motor: Benzínový, Výkon motora: 4.6, Handling: Ručne vedené, Použitie: Vonkajší

   Zametacie stroje
   2013
   Holandsko

   Ponúknite cenu
  • Tielbürger TK58 PRO, Zametacie stroje

   Tielbürger TK58 PROObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Motor: Benzínový

   Zametacie stroje

   Holandsko

   Ponúknite cenu

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Tielbürger komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Tielbürger komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Tielbürger komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.