Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  TERRAMITE komunálne stroje

  Prezrite si TERRAMITE komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky TERRAMITE komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • TERRAMITE TSS48, 2007, Zametacie stroje

   TERRAMITE TSS48

   Zametacie stroje
   2007
   Spojené štáty, Big Yellow Steel

   11 439 EUR
  • TERRAMITE TSS48, 2011, Zametacie stroje

   TERRAMITE TSS48Hrubá hmotnosť: Nie

   Zametacie stroje
   2011 715 h
   Spojené štáty, Ringgold, Georgia

   11 847 EUR
  • TERRAMITE TSS48, 2007, Zametacie stroje

   TERRAMITE TSS48Hrubá hmotnosť: Nie

   Zametacie stroje
   2007
   Mexico, Cuauhtemoc, Chihuahua

   10 213 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie TERRAMITE komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie TERRAMITE komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie TERRAMITE komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.