Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si TERRAMITE zametacie stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky TERRAMITE zametacie stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz zametacie stroje.
  Zobrazujem: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledkov hľadania v "TERRAMITE komunálne stroje"
  • TERRAMITE TSS48, 2007, Zametacie stroje

   TERRAMITE TSS48

   Zametacie stroje
   2007
   Spojené štáty, Big Yellow Steel

   13 215 EUR
  • TERRAMITE TSS48, 2012, Zametacie stroje

   TERRAMITE TSS48Hrubá hmotnosť: Nie

   Zametacie stroje
   2012 291 h
   Spojené štáty, Ringgold, Georgia

   18 407 EUR
  • TERRAMITE TSS48, 2011, Zametacie stroje

   TERRAMITE TSS48Hrubá hmotnosť: Nie

   Zametacie stroje
   2011 715 h
   Spojené štáty, Ringgold, Georgia

   16 519 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie TERRAMITE zametacie stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie TERRAMITE zametacie stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie TERRAMITE zametacie stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.