Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Sweepster komunálne stroje

  Prezrite si Sweepster komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sweepster komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Sweepster ST72, 2000, Zametacie stroje

   Sweepster ST72Hrubá hmotnosť: Nie

   Zametacie stroje
   2000
   Spojené štáty, Keymar, Maryland

   2 856 EUR
  • Sweepster CWPBROOM, 2015, Zametacie stroje

   Sweepster CWPBROOMStav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize

   Zametacie stroje
   2015
   Spojené štáty, Cambridge, OH

   4 447 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Sweepster komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Sweepster komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Sweepster komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.