Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Sweepster komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sweepster komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
4 Výsledkov hľadania v "Sweepster komunálne stroje"
inzeráty/stránka
 • Sweepster H84, Zametacie stroje

  Sweepster H84Hrubá hmotnosť: Nie

  Zametacie stroje

  Spojené štáty, Madera, California

  Ponúknite cenu
 • Sweepster VCS 20374P, 2008, Zametacie stroje

  Sweepster VCS 20374PPracovná šírka: 190, Použitie: Sálový, Vyrobené v štáte: US

  Zametacie stroje
  2008 700 h
  Fínsko

  4 900 EUR
 • Sweepster CWPBROOM, 2015, Zametacie stroje

  Sweepster CWPBROOMStav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize

  Zametacie stroje
  2015
  Spojené štáty, Cambridge, OH

  5 094 EUR
 • Sweepster TP60 sweeper, 1986, Zametacie stroje

  Sweepster TP60 sweeperObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Hrubá hmotnosť: Nie, Výkon motora: , Rozmery predných pneumatík: 700-15LT

  Zametacie stroje
  1986
  Spojené štáty, Blairstown, NJ

  5 375 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Sweepster komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Sweepster komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Sweepster komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.