Počet inzerátov: 3

Stoll komunálne stroje

Prezrite si Stoll komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Stoll komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Stoll EDE Anbauschneeschild SK, Ďalšie komunálne stroje

  Stoll EDE Anbauschneeschild SKObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie komunálne stroje

  Nemecko, 25813 Husum

  Ponúknite cenu
 • Stoll CM 305 F, Kosačky namontované a ťahané

  Stoll CM 305 FObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Kosačky namontované a ťahané

  Nemecko, 25578 Daegeling

  2 900 EUR
 • Stoll FMS 150 3P, 1997, Ďalšie komunálne stroje

  Stoll FMS 150 3PObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Ďalšie komunálne stroje
  1997
  Nemecko, -

  2 500 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Stoll komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Stoll komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Stoll komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.