Počet inzerátov: 2

Scag komunálne stroje

Prezrite si Scag komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Scag komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Scag SCZ48V-691FX, 2015, Samochodné kosačky

  Scag SCZ48V-691FXStav predných pneumatík: 100%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Stav zadných pneumatík: 100%, Motor: Benzínový, Výkon motora: 23, Prevodovka: Hydrostatic, Cutter type: Rear Discharge

  Samochodné kosačky
  2015 123 h
  Dánsko

  10 086 EUR
 • Scag TIGERCAT, 2002, Samochodné kosačky

  Scag TIGERCATHrubá hmotnosť: Nie, Výkon motora: 23

  Samochodné kosačky
  2002
  Spojené štáty, RICH CREEK, Virginia

  2 533 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Scag komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Scag komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Scag komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.