Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Scag kosačky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Scag kosačky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz kosačky.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Scag komunálne stroje"
  • Scag TIGERCAT, 2002, Kosačky

   Scag TIGERCATHrubá hmotnosť: Nie, Výkon motora: 23

   Kosačky
   2002
   Spojené štáty, RICH CREEK, Virginia

   2 766 EUR
  • Scag STT61V26DFI, 2014, Kosačky

   Scag STT61V-26DFIStav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Výkon motora: 26, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize

   Kosačky
   2014 683 h
   Spojené štáty, Assumption, IL

   7 267 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Scag kosačky, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Scag kosačky.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Scag kosačky, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.