Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Saelen komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Saelen komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
2 Výsledkov hľadania v "Saelen komunálne stroje"
inzeráty/stránka
 • Saelen S150, 2005, Ďalšie komunálne stroje

  Saelen S150

  Ďalšie komunálne stroje
  2005
  Rumunsko

  8 500 EUR
 • Saelen MV VIPER, 2005, Ďalšie komunálne stroje

  Saelen MV VIPER

  Ďalšie komunálne stroje
  2005
  Francúzsko, BROCHON

  11 000 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Saelen komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Saelen komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Saelen komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.