Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Ravenna komunálne stroje

  Prezrite si Ravenna komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Ravenna komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Ravenna RT-220, 2016, Ďalšie komunálne stroje

   Ravenna RT-220

   Ďalšie komunálne stroje
   2016
   Dánsko, Vrå

   3 331 EUR
  • Ravenna RP12S, 2016, Ďalšie komunálne stroje

   Ravenna RP12S

   Ďalšie komunálne stroje
   2016
   Dánsko, Vrå

   2 808 EUR
  • Ravenna RP15L, 2016, Ďalšie komunálne stroje

   Ravenna RP15L

   Ďalšie komunálne stroje
   2016
   Dánsko, Vrå

   3 076 EUR
  • Ravenna RT-250, 2016, Ďalšie komunálne stroje

   Ravenna RT-250

   Ďalšie komunálne stroje
   2016
   Dánsko, Vrå

   3 600 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Ravenna komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Ravenna komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Ravenna komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.