Počet inzerátov: 7

Použité Rauch komunálne stroje na predaj

Prezrite si Rauch komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Rauch komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Rauch SA 250, 2001, Zariadenia na hnojenie trávnikovRauch Salzstreuer SA 250

  Zariadenia na hnojenie trávnikov
  2001
  Nemecko

  1 300 EUR
 • Rauch SA 127 R, Ďalšie komunálne strojeRauch SA 127 R

  Ďalšie komunálne stroje

  Dánsko

  914 EUR
 • Rauch Komet, Ďalšie komunálne strojeRauch Komet 600 SZ

  Ďalšie komunálne stroje

  Rakúsko

  1 681 EUR
 • Rauch K 51, 2016, Ďalšie komunálne strojeRauch K51Posledná revízia: 19.09.2018, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Použitie: Vonkajší, Hrubá hmotnosť: 27, Značka pneumatík: x, Stav zadných pneumatík: 100%, Rozmer zadných pneumatík: 6'', Vyrobené v štáte: DE

  Ďalšie komunálne stroje
  2016
  Dánsko, Snertinge

  672 EUR
 • Rauch SA 250, Ďalšie komunálne strojeRauch SA250

  Ďalšie komunálne stroje

  Rakúsko

  2 250 EUR
 • Rauch K 51, Ďalšie komunálne strojeRauch K51 spridare ny!Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Ďalšie komunálne stroje

  Švédsko, Västerås

  1 085 EUR
 • Rauch SA 250, Ďalšie komunálne strojeRauch KOMMUNALSTREUER SA 250

  Ďalšie komunálne stroje

  Rakúsko

  Ponúknite cenu
 • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Rauch komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Rauch komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Rauch komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.