Počet inzerátov: 3

PTH komunálne stroje

Prezrite si PTH komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky PTH komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • PTH Products PTH Hymog, 2016, Kompaktné traktory

  PTH Products HymogHrubá hmotnosť: 950, Typ kabíny: Otvorená kabína, Typ karosérie: Kĺbový, Palivo: Naftový, Výkon motora: 34, Druh náhonu: 4 WD, Riadenie: Iné, Čelný nakladač: Áno, PTO: Áno, Vyrobené v štáte: AT

  Kompaktné traktory
  2016
  Rakúsko, 8692 Neuberg an der Mürz

  49 500 EUR
 • PTH Products Maschinenbau PTH Grader, 2016, Ďalšie komunálne stroje

  PTH Products Maschinenbau GraderHrubá hmotnosť: 3500, Druh náhonu: 4 WD, Výkon motora: 60, Vyrobené v štáte: AT

  Ďalšie komunálne stroje
  2016
  Rakúsko, 8692 Neuberg an der Mürz

  Ponúknite cenu
 • PTH ECO Crusher, Ďalšie komunálne stroje

  PTH ECO CrusherPoužitie: Vonkajší, Hrubá hmotnosť: Ahvenanmaa, Výkon motora: 80, Vyrobené v štáte: AT

  Ďalšie komunálne stroje

  Rakúsko

  29 500 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie PTH komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie PTH komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie PTH komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.