Počet inzerátov: 2

Præstbro komunálne stroje

Prezrite si Præstbro komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Præstbro komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Præstbro 275 cm 3 rotorer, Kosačky namontované a ťahané

  Præstbro 275 cm 3 rotorerObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Kosačky namontované a ťahané

  Dánsko, Sorring

  1 331 EUR
 • Præstbro tipvogn, 2008, Ďalšie komunálne stroje

  Præstbro tipvognPoužitie: Vonkajší

  Ďalšie komunálne stroje
  2008
  Dánsko, Ringe

  1 681 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Præstbro komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Præstbro komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Præstbro komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.