Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité MI-T-M vysokotlakové umývacie stroje na predaj

  Prezrite si MI-T-M vysokotlakové umývacie stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky MI-T-M vysokotlakové umývacie stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz vysokotlakové umývacie stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • MI-T-M HS35051MGH, 2015, Vysokotlakové umývacie strojeMI-T-M HS35051MGH

   Vysokotlakové umývacie stroje
   2015
   Spojené štáty, Bardstown, Kentucky

   7 595 EUR
  • MI-T-M GC160, 2017, Vysokotlakové umývacie strojeMI-T-M GC160

   Vysokotlakové umývacie stroje
   2017
   Spojené štáty, Bardstown, Kentucky

   7 595 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie MI-T-M vysokotlakové umývacie stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie MI-T-M vysokotlakové umývacie stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie MI-T-M vysokotlakové umývacie stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.