Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Použité Aebi samochodné kosačky na predaj

  Prezrite si Aebi samochodné kosačky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Aebi samochodné kosačky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz samochodné kosačky.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Aebi RS2805Hydro, 2002, Samochodné kosačkyAebi RS2805HydroStav predných pneumatík: 98%, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Stav zadných pneumatík: 98%, Palivo: Naftový, Výkon motora: 82, Druh náhonu: 4 WD, Maximálna rýchlosť: 40, Prevodovka: Hydrostatic, Pracovná šírka: 22, Vyrobené v štáte: AT

   Samochodné kosačky
   2002
   Maďarsko, 2882 Kerékteleki

   22 929 EUR
  • Aebi AM 41, Samochodné kosačkyAebi AM 41

   Samochodné kosačky

   Rakúsko

   2 417 EUR
  • Aebi Loipfinger, 2002, Samochodné kosačkyAebi LoipfingerObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

   Samochodné kosačky
   2002
   Dánsko

   2 012 EUR
  • Aebi AM41, Samochodné kosačkyAebi AM41

   Samochodné kosačky

   Rakúsko

   3 250 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Aebi samochodné kosačky, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Aebi samochodné kosačky.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Aebi samochodné kosačky, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.