Počet inzerátov: 2

Použité hrabačky bunkrov

Nižšie nájdete kompletný výpis položiek, ktoré sa ponúkajú ku kúpe v kategórii hrabačky bunkrov. Na spresnenie výsledkov vyhľadávania v kategórii hrabačky bunkrov, alebo pre prechod do inej podkategórie komunálnej techniky, použite prosím tlačidlo "Nové vyhľadávanie".

Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • SmithCo SandStar ZEE, 2018, Hrabačky bunkrovSmithCo SandStar ZEE

  Hrabačky bunkrov
  2018 25 h
  Švédsko

  8 908 EUR
 • Honda 梳草机, Hrabačky bunkrovHonda 梳草机Použitie: Vonkajší, Druh náhonu: 4 WD, Vyrobené v štáte: CN

  Hrabačky bunkrov

  Čína, 中国

  Ponúknite cenu

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie hrabačky bunkrov, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie hrabačky bunkrov.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie hrabačky bunkrov, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.