Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Multihog nosiče náradia z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Multihog nosiče náradia zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz nosiče náradia.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Multihog komunálne stroje"
 • Multihog MH90, 2012, Nosiče náradia

  Multihog MH90Stav predných pneumatík: 100%, Posledná revízia: 12/2012, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): Áno, Stav zadných pneumatík: 100%, Servisná knižka: Áno, Hrubá hmotnosť: 6000, Typ kabíny: Uzatvorená kabína, Typ karosérie: Kĺbový, Motor: Naftový, Výkon motora: 87, Druh náhonu: 4 WD, Prevodovka: Hydrostatic, Riadenie: Kolesový+ kĺbový-, Maximálna rýchlosť: 40

  Nosiče náradia
  2012 125 h
  Česká republika, Česká republika

  73 646 EUR
 • Multihog MXC 120 LP, 2014, Nosiče náradia

  Multihog MXC 120 LPObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Výkon motora: 120

  Nosiče náradia
  2014 2 h
  Dánsko, Roskilde

  89 186 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Multihog nosiče náradia, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Multihog nosiče náradia.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Multihog nosiče náradia, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.