Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Multihog komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Multihog komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
2 Výsledkov hľadania v "Multihog komunálne stroje"
inzeráty/stránka
 • Multihog MH90 včetně nástaveb / incl. accessories, 2012, Nosiče náradia

  Multihog MH90 včetně nástaveb / incl. accessoriesStav predných pneumatík: 100%, Posledná revízia: 2/2017, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): Áno, Stav zadných pneumatík: 100%, Servisná knižka: Áno, Hrubá hmotnosť: 6000, Typ kabíny: Uzatvorená kabína, Typ karosérie: Kĺbový, Motor: Naftový, Výkon motora: 87, Druh náhonu: 4 WD, Prevodovka: Hydrostatic, Riadenie: Kolesový+ kĺbový-, Maximálna rýchlosť: 40

  Nosiče náradia
  2012 125 h
  Česká republika, Česká republika

  55 694 EUR
 • Multihog MXC 120 LP, 2014, Nosiče náradia

  Multihog MXC 120 LPObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Výkon motora: 120

  Nosiče náradia
  2014 2 h
  Dánsko, Roskilde

  89 177 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Multihog komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Multihog komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Multihog komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.