Počet inzerátov: 2

Master komunálne stroje

Prezrite si Master komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Master komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Master BV 110E, 2007, Ďalšie komunálne stroje

  Master BV 110EObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie komunálne stroje
  2007
  Holandsko, MOLENAARSGRAAF

  Ponúknite cenu
 • Master BV 170E, 2006, Ďalšie komunálne stroje

  Master BV 170EObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie komunálne stroje
  2006
  Holandsko, MOLENAARSGRAAF

  Ponúknite cenu

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Master komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Master komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Master komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.