Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Major kosačky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Major kosačky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz kosačky.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Major komunálne stroje"
  • Major MT26, 2006, Kosačky

   Major MT26Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

   Kosačky
   2006
   Spojené kráľovstvo, Manchester

   1 683 EUR
  • Major TDR20000, Kosačky

   Major TDR20000Výkon motora:

   Kosačky

   Holandsko, Dalen

   7 950 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Major kosačky, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Major kosačky.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Major kosačky, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.