Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Major komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Major komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
3 Výsledkov hľadania v "Major komunálne stroje"
inzeráty/stránka
 • Major HR1400 murskaava leikkuupää, 2013, Kosačky

  Major HR1400 murskaava leikkuupääTyp kosačky: Traktorové kosačky, Cutter type: Rear Discharge

  Kosačky
  2013
  Fínsko, Lahti

  Ponúknite cenu
 • Major 18000 GR WINGED 18' (5.4M) ROLLER MOWER, 2011, Kosačky

  Major 18000 GR WINGED 18' (5.4M) ROLLER MOWERHrubá hmotnosť: 1890, Pracovná šírka: 540, Rezné segmenty: 6, Vyrobené v štáte: UK

  Kosačky
  2011
  Spojené kráľovstvo, Suffolk, UK

  Ponúknite cenu
 • Major MT26, 2006, Kosačky

  Major MT26Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Kosačky
  2006
  Spojené kráľovstvo, Manchester

  1 732 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Major komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Major komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Major komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.