Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité Kranzle komunálne stroje na predaj

  Prezrite si Kranzle komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kranzle komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Kranzle Bully 1000 TS-T, 2017, Vysokotlakové umývacie strojeKranzle Bully 1000 TS-TObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

   Vysokotlakové umývacie stroje
   2017
   Holandsko, MCV Assen

   Ponúknite cenu
  • Kranzle 1000 TS-T, 2018, Vysokotlakové umývacie strojeKranzle 1000 TS-T

   Vysokotlakové umývacie stroje
   2018
   Holandsko, MCV Assen

   Ponúknite cenu
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Kranzle komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Kranzle komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Kranzle komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.