Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Isal komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Isal komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  3 Výsledkov hľadania v "Isal komunálne stroje"
  inzeráty/stránka
  • Isal PB 55 ET, Zametacie stroje

   Isal PB 55 ET

   Zametacie stroje

   Holandsko

   Ponúknite cenu
  • Isal PB 55, 2010, Zametacie stroje

   Isal PB 55Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 70, Motor: Elektrický, Druh náhonu: 2 WD, Riadenie: Front-Wheel Steer, Handling: Ručne vedené, Vyrobené v štáte: IT

   Zametacie stroje
   2010
   Holandsko, Barneveld

   Ponúknite cenu
  • Isal PB 106, 2013, Zametacie stroje

   Isal PB 106Pracovná šírka: 105, Motor: Elektrický, Handling: So sedačkou, Vyrobené v štáte: IT

   Zametacie stroje
   2013
   Holandsko, Barneveld

   Ponúknite cenu

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Isal komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Isal komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Isal komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.