Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Irus kompaktné traktory z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Irus kompaktné traktory zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz kompaktné traktory.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Irus komunálne stroje"
 • Irus M. KOST, Kompaktné traktory

  Irus M. KOSTObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

  Kompaktné traktory

  Dánsko, Viborg

  538 EUR
 • Irus KOST, Kompaktné traktory

  Irus KOST

  Kompaktné traktory

  Dánsko

  403 EUR
 • Irus DELTRAK, 2010, Ďalšie komunálne stroje

  Irus DELTRAKHrubá hmotnosť: Nie, Výkon motora: 35

  Ďalšie komunálne stroje
  2010 80 h
  Francúzsko

  27 000 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Irus kompaktné traktory, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Irus kompaktné traktory.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Irus kompaktné traktory, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.