Počet inzerátov: 4

Irus komunálne stroje

Prezrite si Irus komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Irus komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Irus M. KOST, Kompaktné traktory

  Irus M. KOSTObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

  Kompaktné traktory

  Dánsko, Viborg

  538 EUR
 • Irus KOST, Kompaktné traktory

  Irus KOST

  Kompaktné traktory

  Dánsko

  403 EUR
 • Irus U1200, Kompaktné traktory

  Irus U1200

  Kompaktné traktory

  Dánsko, Mern

  780 EUR
 • Irus Med kost, Kompaktné traktory

  Irus Med kost

  Kompaktné traktory

  Dánsko, Aalborg SV

  740 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Irus komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Irus komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Irus komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.