Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Irus komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Irus komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  3 Výsledkov hľadania v "Irus komunálne stroje"
  inzeráty/stránka
  • Irus U1200, Kompaktné traktory

   Irus U1200

   Kompaktné traktory

   Dánsko, Mern

   780 EUR
  • Irus M. KOST, Kompaktné traktory

   Irus M. KOSTObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

   Kompaktné traktory

   Dánsko, Viborg

   538 EUR
  • Irus KOST, Kompaktné traktory

   Irus KOST

   Kompaktné traktory

   Dánsko

   403 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Irus komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Irus komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Irus komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.