Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Hardi komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hardi komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
3 Výsledkov hľadania v "Hardi komunálne stroje"
inzeráty/stránka
 • Hardi Boss, Golfové vozíky

  Hardi BossObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Golfové vozíky

  Nemecko, 37431 Barbis

  1 750 EUR
 • Hardi NK 400, 2007, Ďalšie komunálne stroje

  Hardi NK400 MED FALCON5000E SPRUTRAMStav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Výkon motora: , Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize, Transportné rozmery (DxŠxV): Accessories

  Ďalšie komunálne stroje
  2007
  Švédsko, Kungälv

  5 084 EUR
 • Hardi 400, 2002, Golfové vozíky

  Hardi 400Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

  Golfové vozíky
  2002
  Dánsko, Hadsten

  3 025 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Hardi komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Hardi komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Hardi komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.