Počet inzerátov: 2

Gutbrod komunálne stroje

Prezrite si Gutbrod komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Gutbrod komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Gutbrod 375, Vedené kosačky

  Gutbrod 375Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Vedené kosačky

  Nemecko, -

  50 EUR
 • Gutbrod 2900E mrd kost, Kompaktné traktory

  Gutbrod 2900E mrd kostObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Kompaktné traktory
  1228 h
  Dánsko, Egtved

  2 420 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Gutbrod komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Gutbrod komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Gutbrod komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.