Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Finn komunálne stroje

  Prezrite si Finn komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Finn komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Finn T60, 2017, Ďalšie komunálne stroje

   Finn T60Použitie: Sálový

   Ďalšie komunálne stroje
   2017 5 h
   Fínsko

   26 900 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Finn komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Finn komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Finn komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.