Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Exmark komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Exmark komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  2 Výsledkov hľadania v "Exmark komunálne stroje"
  inzeráty/stránka
  • Exmark LZE691KA524, 2013, Kosačky

   Exmark LZE691KA524Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Výkon motora: 22, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize

   Kosačky
   2013 109 h
   Spojené štáty, Vardaman, MS
   24h

   5 842 EUR
  • Exmark LZ25KC603, 1997, Kosačky

   Exmark LZ25KC603Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Výkon motora: 25, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize

   Kosačky
   1997 2826 h
   Spojené štáty, Idaho Falls, ID

   2 687 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Exmark komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Exmark komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Exmark komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.