Počet inzerátov: 4

Eureka komunálne stroje

Prezrite si Eureka komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Eureka komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Eureka Compact 1150, Zametacie stroje

  Eureka Compact 1150Druh náhonu: 2 WD

  Zametacie stroje

  Thajsko, กรุงเทพ

  Ponúknite cenu
 • Eureka 700 E, 1970, Zametacie stroje

  Eureka 700 E

  Zametacie stroje
  1970
  Holandsko, Veghel, Nederland

  400 EUR
 • Eureka E81, Zametacie stroje

  Eureka E81Pracovná šírka: 81, Hrubá hmotnosť: 308, Motor: Elektrický, Prevádzková rýchlosť: 3.6, Handling: Ručne vedené, Použitie: Sálový, Transportné rozmery (DxŠxV): 1.555x820x1.110

  Zametacie stroje
  40 h
  Francúzsko, Sahurs 76113

  5 800 EUR
 • Eureka Xtrema, Zametacie stroje

  Eureka XtremaMotor: Naftový, Druh náhonu: 2 WD, Prevádzková rýchlosť: 8.5

  Zametacie stroje

  Thajsko, กรุงเทพ

  Ponúknite cenu

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Eureka komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Eureka komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Eureka komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.