Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Eureka komunálne stroje

  Prezrite si Eureka komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Eureka komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Eureka Compact 1150, Zametacie stroje

   Eureka Compact 1150Druh náhonu: 2 WD

   Zametacie stroje

   Thajsko, กรุงเทพ

   Ponúknite cenu
  • Eureka E81, Zametacie stroje

   Eureka E81Pracovná šírka: 81, Hrubá hmotnosť: 308, Motor: Elektrický, Prevádzková rýchlosť: 3.6, Handling: Ručne vedené, Použitie: Sálový, Transportné rozmery (DxŠxV): 1.555x820x1.110

   Zametacie stroje
   40 h
   Francúzsko, Sahurs 76113

   5 800 EUR
  • Eureka Xtrema, Zametacie stroje

   Eureka XtremaMotor: Naftový, Druh náhonu: 2 WD, Prevádzková rýchlosť: 8.5

   Zametacie stroje

   Thajsko, กรุงเทพ

   Ponúknite cenu
  • Eureka xtrema, 2016, Zametacie stroje

   Eureka xtremaPosledná revízia: Septembre 2017, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 140, Hrubá hmotnosť: 785, Motor: Naftový, Výkon motora: 14, Druh náhonu: Hydraulický, Prevádzková rýchlosť: 9, Riadenie: Front-Wheel Steer, Handling: So sedačkou, Maximálna rýchlosť: 9, Stav predných pneumatík: 100%, Stav zadných pneumatík: 100%, Príslušenstvo: Rotačný zametač

   Zametacie stroje
   2016 50 h
   Francúzsko, Lempdes 63370

   17 500 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Eureka komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Eureka komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Eureka komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.