Počet inzerátov: 2

Etesia komunálne stroje

Prezrite si Etesia komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Etesia komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Etesia Bahia, Samochodné kosačky

  Etesia BahiaVýkon motora: 13

  Samochodné kosačky

  Nemecko

  Ponúknite cenu
 • Etesia LKX itsevetävä, keräävä hydroleikkuri, 2014, Vedené kosačky

  Etesia LKX itsevetävä, keräävä hydroleikkuriObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Hrubá hmotnosť: 76, Motor: Benzínový, Výkon motora: 6, Druh náhonu: 2 WD, Prevodovka: Hydrostatic, Pracovná šírka: 53, Cutter type: Rear Discharge, Vyrobené v štáte: FR

  Vedené kosačky
  2014
  Fínsko

  1 990 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Etesia komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Etesia komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Etesia komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.