Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Etesia kosačky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Etesia kosačky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz kosačky.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Etesia komunálne stroje"
 • Etesia HYDRO 100 EVOLUTION DIESEL, 2006, Kosačky

  Etesia HYDRO 100 EVOLUTION DIESELMotor: Naftový, Prevodovka: Hydrostatic, Cutter type: Rear Discharge, Vyrobené v štáte: FR

  Kosačky
  2006 1060 h
  Poľsko

  5 492 EUR
 • Etesia LKX itsevetävä, keräävä hydroleikkuri, 2014, Kosačky

  Etesia LKX itsevetävä, keräävä hydroleikkuriObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 0, Hrubá hmotnosť: 76, Motor: Benzínový, Výkon motora: 6, Typ kosačky: Ručné kosačky, Druh náhonu: 2 WD, Prevodovka: Hydrostatic, Pracovná šírka: 53, Cutter type: Rear Discharge, Vyrobené v štáte: FR

  Kosačky
  2014
  Fínsko

  1 990 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Etesia kosačky, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Etesia kosačky.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Etesia kosačky, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.