Počet inzerátov: 3

Eliet komunálne stroje

Prezrite si Eliet komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Eliet komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Eliet 501, Vedené kosačky

  Eliet 501

  Vedené kosačky

  Dánsko, Holstebro

  Ponúknite cenu
 • Eliet Maestro, 2016, Ďalšie komunálne stroje

  Eliet Maestro

  Ďalšie komunálne stroje
  2016
  Dánsko, Lemvig

  1 156 EUR
 • Eliet E501, 2016, Krovinorezy

  Eliet E501Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Krovinorezy
  2016
  Dánsko, Hadsten

  1 600 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Eliet komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Eliet komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Eliet komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.