Počet inzerátov: 4

Efco komunálne stroje

Prezrite si Efco komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Efco komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Efco EF 84/14.5 KH *Rasentraktor*, Samochodné kosačky

  Efco EF 84/14.5 KH *Rasentraktor*Výkon motora: 10

  Samochodné kosačky

  Nemecko, Steinach

  Ponúknite cenu
 • Efco MRP 536 CK, 2008, Vedené kosačky

  Efco MRP 536 CKObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Hrubá hmotnosť: 53, Motor: Benzínový, Druh náhonu: 2 WD, Pracovná šírka: 53, Cutter type: Rear Discharge, Príslušenstvo: Grass Catcher

  Vedené kosačky
  2008
  Holandsko

  Ponúknite cenu
 • Efco PR-35, 2011, Samochodné kosačky

  Efco PR-35Hrubá hmotnosť: 11.3, Druh náhonu: 4 WD, Cutter type: Rear Discharge, Transportné rozmery (DxŠxV): 37.8x15.3x41.7

  Samochodné kosačky
  2011
  Thajsko, กทม.

  Ponúknite cenu
 • Efco BC194-8, 2011, Zariadenia na hnojenie trávnikov

  Efco BC194-8

  Zariadenia na hnojenie trávnikov
  2011
  Thajsko, กทม.

  Ponúknite cenu

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Efco komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Efco komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Efco komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.