Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité Easy-Kleen komunálne stroje na predaj

  Prezrite si Easy-Kleen komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Easy-Kleen komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Easy-Kleen EZO3035GN, 2013, Vysokotlakové umývacie strojeEasy-Kleen EZO3035GNObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Hrubá hmotnosť: 200, Transportná hmotnosť: 200, Typ pohonu: Benzínový, Motor: Honga GX 270, Výkon motora: 9, Transportné rozmery (DxŠxV): 1 x 0.75 x 1.25 , Prevádzkový tlak: 220, Vyrobené v štáte: CA

   Vysokotlakové umývacie stroje
   2013
   Poľsko, Koronowo

   1 704 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Easy-Kleen komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Easy-Kleen komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Easy-Kleen komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.