Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Dynaset komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Dynaset komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  3 Výsledkov hľadania v "Dynaset komunálne stroje"
  inzeráty/stránka
  • Dynaset KPL, 2014, Vysokotlakové umývacie stroje

   Dynaset KPLHrubá hmotnosť: 190, Typ pohonu: Ďalšie, Vyrobené v štáte: FI

   Vysokotlakové umývacie stroje
   2014
   Rumunsko

   Ponúknite cenu
  • Dynaset JPL, 2015, Vysokotlakové umývacie stroje

   Dynaset JPLVyrobené v štáte: FI

   Vysokotlakové umývacie stroje
   2015
   Rumunsko

   Ponúknite cenu
  • Dynaset KPL, 2015, Vysokotlakové umývacie stroje

   Dynaset KPLVyrobené v štáte: FI

   Vysokotlakové umývacie stroje
   2015
   Rumunsko

   Ponúknite cenu

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Dynaset komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Dynaset komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Dynaset komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.