Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Dixie Chopper komunálne stroje

  Prezrite si Dixie Chopper komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Dixie Chopper komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Dixie Chopper 3366, 2013, Kosačky s nulovým polomerom otáčania

   Dixie Chopper 3366Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Výkon motora: 33, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize

   Kosačky s nulovým polomerom otáčania
   2013 307 h
   Spojené štáty, Assumption, IL

   5 977 EUR
  • Dixie Chopper X250360, Kosačky s nulovým polomerom otáčania

   Dixie Chopper X250360Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize

   Kosačky s nulovým polomerom otáčania

   Spojené štáty, Hampshire, IL

   1 881 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Dixie Chopper komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Dixie Chopper komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Dixie Chopper komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.