Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Dixie Chopper komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Dixie Chopper komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  2 Výsledkov hľadania v "Dixie Chopper komunálne stroje"
  inzeráty/stránka
  • Dixie Chopper 2250, Kosačky

   Dixie Chopper 2250Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Výkon motora: 22, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize

   Kosačky
   291 h
   Spojené štáty, Assumption, IL

   2 571 EUR
  • Dixie Chopper LT2000-50, 2004, Kosačky

   Dixie Chopper LT2000-50Hrubá hmotnosť: Nie, Výkon motora: 20, Druh náhonu: 2 WD

   Kosačky
   2004
   Spojené štáty, Fayetteville, Arkansas

   3 272 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Dixie Chopper komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Dixie Chopper komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Dixie Chopper komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.