Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Dixie Chopper kosačky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Dixie Chopper kosačky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz kosačky.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Dixie Chopper komunálne stroje"
  • Dixie Chopper CLASSIC 2750, 2012, Kosačky

   Dixie Chopper CLASSIC 2750Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Výkon motora: 27, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize

   Kosačky
   2012 306 h
   Spojené štáty, Assumption, IL

   4 212 EUR
  • Dixie Chopper LT2000-50, 2004, Kosačky

   Dixie Chopper LT2000-50Hrubá hmotnosť: Nie, Výkon motora: 20, Druh náhonu: 2 WD

   Kosačky
   2004
   Spojené štáty, Fayetteville, Arkansas

   3 276 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Dixie Chopper kosačky, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Dixie Chopper kosačky.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Dixie Chopper kosačky, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.