Počet inzerátov: 2

Použité Cushman komunálne stroje na predaj

Prezrite si Cushman komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Cushman komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Cushman Turf Truckster, Kosačky fervejíCushman Turf TrucksterRok začatia prevádzky: 1998, Druh náhonu: 2 WD

  Kosačky fervejí
  3750 h
  Lotyšsko

  4 800 EUR
 • Cushman Hauler 800 Electric, 2019, Golfové vozíkyCushman Hauler 800 ElectricObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 0, Hrubá hmotnosť: 499, Maximálna rýchlosť: 23.8, Druh náhonu: 2 WD, Výkon motora: 8.9, Transportné rozmery (DxŠxV): 2.8 x 1.25 x 1.1 , Stav predných pneumatík: 100%, Stav zadných pneumatík: 100%, Rozmery predných pneumatík: 18x8 50-8 , Rozmer zadných pneumatík: 18x8 50-8 , Vyrobené v štáte: US

  Golfové vozíky
  2019
  Švédsko, Sundsvall

  7 424 EUR
 • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Cushman komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Cushman komunálne stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Cushman komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.