Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Belarus komunálne stroje

  Prezrite si Belarus komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Belarus komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Belarus 320, 2013, Kompaktné traktory

   Belarus MTZ-320

   Kompaktné traktory
   2013 510 h
   Ruská federácia

   9 449 EUR
  • Belarus 320.4, 2013, Kompaktné traktory

   Belarus MTZ-320.4Výkon motora: 36, Druh náhonu: 4 WD

   Kompaktné traktory
   2013 130 h
   Ruská federácia

   10 308 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Belarus komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Belarus komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Belarus komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.