Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Použité Bad Boy komunálne stroje na predaj

  Prezrite si Bad Boy komunálne stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bad Boy komunálne stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz komunálne stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Bad Boy 28 HP PRO Serie, 2013, Kosačky s nulovým polomerom otáčaniaBad Boy 28 HP PRO SeriePalivo: Naftový, Druh náhonu: 2 WD, Cutter type: Rear Discharge, Rezné segmenty: 3, Spôsob kosenia: Rotačné

   Kosačky s nulovým polomerom otáčania
   2013 380 h
   Švédsko, Hudiksvall

   6 628 EUR
  • Bad Boy MAVERICK 5400, 2016, Kosačky s nulovým polomerom otáčaniaBad Boy MAVERICK 5400

   Kosačky s nulovým polomerom otáčania
   2016
   Spojené štáty, Sealy, Texas

   2 476 EUR
  • Bad Boy OUTLAW RENEGADE 6100, 2019, Kosačky s nulovým polomerom otáčaniaBad Boy OUTLAW RENEGADE 6100

   Kosačky s nulovým polomerom otáčania
   2019 218 h
   Spojené štáty, Brenham, Texas

   8 666 EUR
  • Bad Boy 26 Pro Z, 2010, Samochodné kosačkyBad Boy 26 Pro ZObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Palivo: Benzínový, Výkon motora: 27.1924, Druh náhonu: 2 WD, Prevodovka: Hydrostatic, Cutter type: Rear Discharge, Použitie: Kosačky pre komerčné využitie, Žacie ústrojenstvo: Predné, Spôsob kosenia: Rotačné, Vyrobené v štáte: US

   Samochodné kosačky
   2010 380 h
   Dánsko, Roskilde

   7 394 EUR
  • Nemôžete nájsť to, čo hľadáte? Zadať inzerát - dopyt

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Bad Boy komunálne stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Bad Boy komunálne stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Bad Boy komunálne stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.