Mascus bulletin september 2014Viac ako 300.000 inzerátov online

Mascus pokoril ďalšiu hranicu: 300,000 inzerátov použitej ťažkej techniky a nákladných vozňov online! . S viac ako 6900 inzerujúcich spoločností z celého sveta as viac ako 3,2 míľ návštevníkov každý mesiac - Mascus sa stáva popredným hráčom v obchodovaní s použitými strojmi na on-line trhu umožňujúcim všetkým dealerom a predajcom maximálny prienik na trh. Inzerujte už dnes a navýšte svoju šancu predať váš použitý stroj.Pozrite sa na všetky produkty a služby Mascus!

Okrem základnej ponuky strojov si naši zákazníci môžu vybrať zo širokej ponuky moderných produktov a služieb určených pre podporu ich predaja. Či už hľadáte aplikáciu pre svoju ponuku umiestnenú na Facebooku či v mobilných telefónoch, ktorá sprístupní vaše stroje kdekoľvek mimo kanceláriu alebo iné možnosti prezentácie vašich zásob - to môže Mascus ponúknuť. Zistite viac o produktoch a službách Mascus.Nájdite to, čo hľadáte na Ritchie Bros.

Bagre, traktory, nákladné automobily, kolesové nakladače, prívesy, žeriavy, dozéry a ďalšie. Hľadáte zariadenie alebo nákladné automobily? Nájdite všetko, čo budete potrebovať, na nadchádzajúce aukcii. Najväčší svetový priemyselný dražiteľ bude organizovať aukcie vo Veľkej Británii, Holandsku, Taliansku, Francúzsku, Fínsku, Nemecku, Španielsku a mnohých ďalších krajinách. Kliknite tu pre zobrazenie aktuálnej ponuky predmetov, termínov aukcií a ďalších podrobnosti.Podporte svoj ​​obchod v globálnom meradle navýšením o našich 3.200.000 záujemcov o kúpu stroja každý mesiac!

Minulý mesiac sme mali viac ako 3,2 miliónmi návštev z celého sveta s Európou na čele s viac ako 2,7 miliónmi. Nové trhy sa rýchlo otvárajú v Ázii; Len za posledný mesiac sme privítali viac ako 250. 000 návštevníkov na našich stránkach z tejto oblasti. Keďže viac ako polovica z nich navštívila Mascus prvýkrát, tak je zrejmé, že Mascus je najlepšie miesto pre inzerovanie vašich použitých strojov, bez ohľadu na to, v akej časti sveta sa nachádzate.
Ak máte záujem propagovať svoju firmu či ponuku firmu v zahraničí, bannerová reklama je skvelý spôsob, ako prilákať na vaše webové stránky alebo vašu ponuku nových návštevníkov z krajín, na ktoré cielite. Obráťte sa na miestneho zástupcu Mascus nechajte si predložiť cenovú ponuku!BAUMA Čína 2014

Najväčší stavebný veľtrh na svete - bauma - otvára svoje brány v Číne tento rok v novembri. V roku 2012 Bauma China mal pôsobivý dosah: 2718 vystavovateľov z 38 krajín a asi 180.000 odborných návštevníkov zo 141 krajín. V roku 2014 usporiadatelia očakávajú ešte viac vystavovateľov i návštevníkov.
Mascus bude prítomný s vlastným stánkom na Bauma China 2014 . Ak navštívite výstavu, príďte sa k nám pozrieť!Volvo stavebné stroje uvádza na trh mobilnú aplikáciu s použitou technikou!

Sme hrdí na to, že vám môžeme oznámiť, že Mascus vytvoril mobilnú aplikáciu pre Volvo stavebné stroje v Európe, na Blízkom Východe a Afrike. Teraz máte najnovšiu ponuku použitého zariadenia zo siete Volvo na dosah končeka svojho prsta!
Sledujte nás na Facebooku / sociálnych médiách

Sociálne médiá ponúkajú nový spôsob, ako sa spojiť so svojimi zákazníkmi a na Mascus máme záujem spojiť sa s čo ​​najväčším počtom zákazníkov a predajcov z celého sveta ako je to len možné.
Pozrite sa na najnovšie aktualizácie z Mascus.
Sledujte nás na: Facebook / Twitter / LinkedIn / Google+Registrácia pre zasielanie Mascus spravodajcu