Mascus je váš trh s technikou

Už nemusíte ďalej hľadať koncového zákazníka


Nebolo by pekné ľahko nájsť kompletný adresár firiem "točiacich" sa okolo použitej techniky z odborov stavebníctvo, poľnohospodárstvo, manipulácia s materiálom, lesníctvo, komunálnej techniky alebo dopravných prostriedkov? A čo takto nájsť informácie o spoločnostiach alebo poskytovateľoch služieb podieľajúce sa na podnikanie s ťažkými strojmi a nákladnými automobilmi?

Mascus je predovšetkým o strojoch a nie o problémoch

Mascus je nezávislý inzertný portál, kde môžete nájsť tisíce rôznych použitých strojov a zariadení na predaj z tuzemska i z celého sveta. Špecializujeme sa na

Vyberajte zadarmo - a vo vašom jazyku.


Mascus je tu aby uľahčil vaše hľadanie, takže akékoľvek hľadanie použitých strojov na našom portáli je zadarmo. Nájdete tu ponuky strojov a zariadení všetkých známych značiek a modelov od predajcov z celej Európy a sveta. Najlepšie zo všetkého na tom je to, že všetko poskytujeme vo vašom jazyku.

Jednoduché vyhľadávanie a porovnávací nástroj


Vytvorili sme ľahko použiteľný vyhľadávač, ktorý vám umožní zjednodušiť alebo spresniť hľadanie, ako budete potrebovať, napríklad podľa typu stroja, značky, miesta, ceny alebo roku výroby. Porovnávacie funkcia vám potom pomôže porovnať inzeráty so strojmi rýchlo a bez námahy.

Kontaktujte priamo na predajcu


My sa nijako nepodílíme sa na vašom rokovania alebo transakciách. Ak ste našli to, čo ste hľadali, kontaktujte predajcu priamo pomocou online formulára, ktorý nájdete pod adresou predávajúceho či jeho kontaktnými informáciami na stránke s inzerátom. Keď budete hovoriť s predávajúcim, nezabudnite sa zmieniť, že ste ho našiel na Mascus.

Získajte dopravu alebo finančný servis priamo tu


Našli ste správne vybavenie ale neviete, koľko bude stáť doprava k vám? Zaistite si dopravu alebo finančné služby cez Mascus. Stačí kliknúť na Financovanie / Doprava v karte výrobku, vyplniť potom vaše údaje a budete kontaktovaní finančné / prepravnou spoločnosťou.

Zaregistrujte sa ešte dnes zadarmo a začnite hľadaťpoužité stroje.

Mascus v cislach

Mascus v cislach

Referencie