Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Genie rigids z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Genie rigids zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz rigids.
  Zobrazujem: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledkov hľadania v "Genie transport"
  • Genie Z 80, 2008, Cisternové nákladné vozidlá

   Genie Z80 4WD/WS

   Cisternové nákladné vozidlá
   2008 3 244 km
   Spojené štáty, Waiphau, HI

   110 260 EUR
  • Genie Z 80, 2008, Cisternové nákladné vozidlá

   Genie Z80 4WD/WS

   Cisternové nákladné vozidlá
   2008 1 535 km
   Spojené štáty, Waiphau, HI

   110 260 EUR
  • Genie Z 45/25, 2000, Ďalšie nákladné vozidlá

   Genie Z-45/25 PLATAFORMA 16M

   Ďalšie nákladné vozidlá
   2000
   Španielsko, almería

   9 000 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Genie rigids, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Genie rigids na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Genie rigids, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.