Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Dulevo hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Dulevo hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb.
  Zobrazujem: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledkov hľadania v "Dulevo transport"
  • Dulevo H810SP, 2011, Zametacie vozidlá

   Dulevo H810SPObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

   Zametacie vozidlá
   2011
   Francúzsko
   7d

   2 800 EUR
  • Dulevo 200 QUATRO, 2009, Zametacie vozidlá

   Dulevo 200 QUATROAxle configuration: 4x2, Výkon motora: 81, Hrubá hmotnosť: 6000

   Zametacie vozidlá
   2009
   Francúzsko, GATTIERES

   34 000 EUR
  • Dulevo 5000 Evolution, 2013, Zametacie vozidlá

   Dulevo 5000 EVOLUTION EU4Axle configuration: 4x2, Výkon motora: 146, Hrubá hmotnosť: 12900

   Zametacie vozidlá
   2013
   Francúzsko, GATTIERES

   68 000 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Dulevo hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Dulevo hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Dulevo hasičské vozy a iné vozidlá štátnych a komunálnych služieb, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.