Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Warzee betonárske stroje a zariadenia z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Warzee betonárske stroje a zariadenia zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz betonárske stroje a zariadenia.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Warzee stavebníctvo"
  • Warzee Centrale à béton, 2015, Dávkovače betónu

   Warzee Centrale à bétonObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vyrobené v štáte: BE

   Dávkovače betónu
   2015
   Belgicko

   Ponúknite cenu
  • Warzee BB1510, 2013, Lopaty

   Warzee BB1510Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Vhodné pre nasledovné stroje: volume: 1500 litre weight: 1700kg quick coupler CW30 for stabilisé beton kalk

   Lopaty
   2013
   Belgicko

   8 500 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Warzee betonárske stroje a zariadenia, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Warzee betonárske stroje a zariadenia, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Warzee betonárske stroje a zariadenia, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.