Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si KarhuKoura príslušenstvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky KarhuKoura príslušenstvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz príslušenstvo.
  Zobrazujem: 1 - 1 / 1
  inzeráty/stránka
  1 Výsledkov hľadania v "KarhuKoura stavebníctvo"
  • KarhuKoura Kk13/Kk19/Kk25 and Tr13/Tr19, 2016, Drapáky

   KarhuKoura Kk13/Kk19/Kk25 and Tr13/Tr19Vhodné pre nasledovné stroje: S40-60 Lenhoff ntp10-20 yms. , Označené CE: Áno, Prevádzkový tlak: 180-270, Požadovaný hydraulický prietok: 50, Rezný výkon: 135, Transportná hmotnosť: 500, Vyrobené v štáte: FI

   Drapáky
   2016
   Fínsko, Suomi_Finland Alajärvi

   2 390 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie KarhuKoura príslušenstvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie KarhuKoura príslušenstvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie KarhuKoura príslušenstvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.