Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Kögel stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kögel stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu.
  Zobrazujem: 1 - 1 / 1
  inzeráty/stránka
  1 Výsledkov hľadania v "Kögel stavebníctvo"
  • Kögel ZK 18 Dreiseitenkipper, 1996, Podzemné nákladné vozidlá

   Kögel ZK 18 DreiseitenkipperObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Stav predných pneumatík: 50%, Hrubá hmotnosť: 18000

   Podzemné nákladné vozidlá
   1996
   Nemecko, 17094 Pragsdorf
   7d

   10 900 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Kögel stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Kögel stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Kögel stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.