Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Italmek príslušenstvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Italmek príslušenstvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz príslušenstvo.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Italmek stavebníctvo"
  • Italmek Beton-Acél vágó/morzsoló, bontó, 2011, Drvičky

   Italmek Beton-Acél vágó/morzsoló, bontóVhodné pre nasledovné stroje: Minden gépre szerelhető. Ajánlatkéréskor az hidraulika olajnyomás és az átfolyó olaj mennyiségét kérjük megadni., Servisná knižka: Áno, Označené CE: Áno

   Drvičky
   2011
   Maďarsko

   Ponúknite cenu
  • Italmek IS18, 2016, Drvičky

   Italmek IS18

   Drvičky
   2016
   Taliansko, Rome - Italy

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Italmek príslušenstvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Italmek príslušenstvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Italmek príslušenstvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.