Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Hilken stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hilken stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Hilken stavebníctvo"
  • Hilken Tridem 34 t, 2010, Podzemné nákladné vozidlá

   Hilken Tridem 34 tObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Stav predných pneumatík: 50%

   Podzemné nákladné vozidlá
   2010
   Nemecko, BITTE FRAGEN SIE UNS!

   43 500 EUR
  • Hilken HI 22000 MK, 2014, Podzemné nákladné vozidlá

   Hilken HI 22000 MKObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Stav predných pneumatík: 40%, Stav zadných pneumatík: 40%, Hrubá hmotnosť: 22000

   Podzemné nákladné vozidlá
   2014
   Nemecko, Kunde

   24 990 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Hilken stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Hilken stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Hilken stroje a zariadenia pre hlbinnú ťažbu, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.