Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Euromecc betonárske stroje a zariadenia z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Euromecc betonárske stroje a zariadenia zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz betonárske stroje a zariadenia.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Euromecc stavebníctvo"
  • Euromecc EURO 4MIX E, 2010, Príslušenstvo betonárskych strojov a zariadení

   Euromecc EURO 4MIX EOznačené CE: Áno, Vyrobené v štáte: IT, Dodacie podmienky: EXW

   Príslušenstvo betonárskych strojov a zariadení
   2010
   Taliansko

   95 000 EUR
  • Euromecc EURO 4VL/E WET, 2015, Dávkovače betónu

   Euromecc EURO 4VL/E WETOznačené CE: Áno, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vyrobené v štáte: IT

   Dávkovače betónu
   2015
   Taliansko

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Euromecc betonárske stroje a zariadenia, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Euromecc betonárske stroje a zariadenia, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Euromecc betonárske stroje a zariadenia, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.