Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Elkon betonárske stroje a zariadenia z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Elkon betonárske stroje a zariadenia zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz betonárske stroje a zariadenia.
  Zobrazujem: 1 - 1 / 1
  inzeráty/stránka
  1 Výsledkov hľadania v "Elkon stavebníctvo"
  • Elkon Mobile Master 60 Bear, 2015, Dávkovače betónu

   Elkon Mobile Master 60 BearObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Hrubá hmotnosť: 2500, Druh pohybu: Mobilný, Výkon spracovania: 50, Max. menovitá hmotnosť: 600, Vyrobené v štáte: UK

   Dávkovače betónu
   2015
   Spojené kráľovstvo, Sussex, UK

   219 819 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Elkon betonárske stroje a zariadenia, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Elkon betonárske stroje a zariadenia, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Elkon betonárske stroje a zariadenia, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.