Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si WKM vyorávače z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky WKM vyorávače zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz vyorávače.
  Zobrazujem: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledkov hľadania v "WKM agriculture"
  • WKM Big Six, 2001, Repné kombajny

   WKM Big SixKonfigurácia pohonu: Self-propelled, Working width, rows: 6, Vyrobené v štáte: NL

   Repné kombajny
   2001 6508 h
   Holandsko, Steenwijk

   Ponúknite cenu
  • WKM Big Six, 2001, Repné kombajny

   WKM Big SixKonfigurácia pohonu: Self-propelled, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Working width, rows: 6, Lifting system: Share, Maximálny objem nákladu: 4e+007, Vyrobené v štáte: NL

   Repné kombajny
   2001 5777 h
   Holandsko, Steenwijk

   Ponúknite cenu
  • WKM HEXA, 2003, Repné kombajny

   WKM HEXAKonfigurácia pohonu: Self-propelled, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Working width, rows: 9, Lifting system: Share, Maximálny objem nákladu: 4e+007, Vyrobené v štáte: NL

   Repné kombajny
   2003 4782 h
   Holandsko

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii WKM vyorávače, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie WKM vyorávače, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie WKM vyorávače (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.