Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Wedholms stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Wedholms stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu.
Zobrazujem: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledkov hľadania v "Wedholms agriculture"
 • Wedholms 6000 Liter, 2013, Dojárne a dojacie zariadenia

  Wedholms 6000 Liter

  Dojárne a dojacie zariadenia
  2013
  Nemecko

  20 000 EUR
 • Wedholms DF713, Zariadenia na chladenie a skladovanie mlieka

  Wedholms DF713Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Zariadenia na chladenie a skladovanie mlieka

  Lotyšsko, Jaunrauna

  1 059 EUR
 • Wedholms DF713, Zariadenia na chladenie a skladovanie mlieka

  Wedholms DF713

  Zariadenia na chladenie a skladovanie mlieka

  Lotyšsko, Jaunrauna

  706 EUR
 • Wedholms DF825AD, Zariadenia na chladenie a skladovanie mlieka

  Wedholms DF825AD

  Zariadenia na chladenie a skladovanie mlieka

  Lotyšsko, Jaunrauna

  1 646 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Wedholms stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Wedholms stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Wedholms stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.