Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Visser stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Visser stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Visser agriculture"
 • Visser OM-600/ T60 pick up scooter for potatoes, Zariadenie na pestovanie zemiakov - Iné

  Visser OM-600/ T60 pick up scooter for potatoesPosledná revízia: Predĺžená kabína, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Working width, rows: 60, Vyrobené v štáte: NL

  Zariadenie na pestovanie zemiakov - Iné

  Holandsko

  Ponúknite cenu
 • Visser KB-11, 1995, Dopravníky a plniče

  Visser KB-11Vyrobené v štáte: NL

  Dopravníky a plniče
  1995
  Holandsko, Lage Zwaluwe

  4 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Visser stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Visser stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Visser stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.