Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Vila cestné a snežné stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Vila cestné a snežné stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz cestné a snežné stroje.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Vila agriculture"
 • Vila 1,5M, Ďalšie cestné a snežné stroje

  Vila 1,5MPracovná šírka: 150, Transportné rozmery (DxŠxV): Accessories

  Ďalšie cestné a snežné stroje

  Švédsko, Skellefteå

  2 569 EUR
 • Vila PHGV8. MS00653, 2009, Prívesy na balíky

  Vila PHGV8. MS00653Rozmery nákladového priestoru (dĺžka x šírka x výška): 8.30 x 2.50 x 1.05

  Prívesy na balíky
  2009
  Španielsko

  13 000 EUR
 • Vila 550 Hiekotin, 2007, Posýpače soli a piesku

  Vila 550 HiekotinObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Transportná hmotnosť: 425

  Posýpače soli a piesku
  2007
  Fínsko, Vantaa, Lamminsuontie 1

  1 900 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Vila cestné a snežné stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Vila cestné a snežné stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Vila cestné a snežné stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.